Promocja polega na przyznaniu Ci rabatu w wysokości 100% na prowizję i odsetki należne od udzielonej pożyczki zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji stanowiącą załącznik do Ramowej Umowy Pożyczki, o którą możesz zawnioskować w okresie trwania naszej promocji. Inaczej mówiąc spłacasz dokładnie tyle pożyczki, ile zaciągnąłeś bez żadnych kosztów, czyli: bierzesz 1000 zł i oddajesz 1000 zł!

Udzielamy maksymalnie do 2000 zł na okres nie dłuższy niż 30 dni. Wysokość przyznanej pożyczki zależy od oceny Twojej wiarygodności kredytowej.

Uczestnikami promocji mogą być wyłącznie Klienci ubiegający się o pierwszą pożyczkę w serwisie www.halopozyczka.pl, którzy złożyli wniosek poczynając od dnia startu promocji. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie wcześniej pożyczki uzyskanej poprzez serwis na zasadach promocyjnych. Wcześniejsze uzyskanie przez daną osobę fizyczną pożyczki promocyjnej wyklucza możliwość jej udziału w niniejszej promocji.

Warunkiem skorzystania z warunków pożyczki darmowej jest spłacenie udzielonej pożyczki promocyjnej najpóźniej w dniu spłaty, który podany jest w Umowie Pożyczki.

W przypadku zwrotu pożyczki promocyjnej po upływie dnia spłaty, rabat 100% na prowizję i odsetki należne od udzielonej pożyczki ulega anulowaniu, a Pożyczkobiorca zobowiązany jest do spłaty pożyczki wraz z opłatą standardową zgodną z Tabelą Opłat i Prowizji stanowiącą załącznik do Ramowej Umowy Pożyczki.

Promocja trwa od 12.12.2016r. do odwołania. Przysługuje nam prawo skrócenia lub wydłużenia czasu trwania promocji, o czym każdorazowo poinformujemy poprzez serwis www.halopozyczka.pl

Regulamin promocji dostępny jest na www.halopozyczka.pl w stopce na dole strony. Ponadto każdy Klient otrzymuje Regulamin promocji na swój adres e-mail wraz z pozostałą dokumentacją do swojej pożyczki.

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie wcześniej pożyczki uzyskanej poprzez serwis na zasadach promocyjnych. Wcześniejsze uzyskanie przez daną osobę fizyczną pożyczki promocyjnej wyklucza możliwość jej udziału w niniejszej promocji. Podsumowując: jeden Klient może otrzymać jedną pożyczkę promocyjną na halopozyczka.pl.

Jaka kwota? 2 000 zł
Na jak długo? 12 m-cy
Termin spłaty
10.12.2016
Koszt pożyczki
423.60 zł
Kwota do spłaty
1 923.60 zł
RRSO
1979.2 %
Formularz informacyjny
Nota prawna Nota prawna Nota prawna nota prawna nota prawna nota prawna
Godziny pracy
pon. - pt.: 08:00 – 20:00
sob.: 08:00 – 15:00
Telefon
22 205 06 61
E-mail
kontakt@halopozyczka.pl